DZ Cars

DZ Cars autoservis a autodoprava byla založena roku 1994 a od té doby prošla velkým množstvím změn a posunů k tomu, aby zákazníkům zabezpečila maximální spokojenost. Nejdůležitější změnou je výborné firemní zázemí společnosti, které našim zákazníkům zajišťuje tu nejlepší možnou péči.

Firemním zázemím DZ cars máme na mysli hlavně nové prostory sídla společnosti společně s montážní halou vybavenou moderním zařízením, které umožňuje našim zaměstnancům odvádět prvotřídní a špičkovou práci.

Společnost DZ cars zajišťuje servis osobních vozidel, vozidel nad 3.5t, vnitrostátní a mezinárodnípřepravu pevných i sypkých materiálů, odtahovou službu včetně asistence při dopravní nehodě i poruše vozidla.

V případě potřeby je možné využít zapůjčení náhradního vozidla, případně se nechat dopravit do místa Vašeho bydliště po převzetí vozidla do dílny autoservisu DZ cars. Samozřejmě je také možné využít dopravu z Vašeho místa bydliště k vozidlu, které je již opraveno a pouze čeká na vyzvednutí v prostorách autoservisu DZ cars.


Certifikáty udělené společnosti DZ cars