Autoservis

Autoservis DZ cars je zaměřen na komplexní opravu jakékoli závady na vozidle a klade si za hlavní cíl maximálně uspokojit potřeby zákazníka, jak kvalitou, tak rychlostí samotné opravy.

Našim cílem není uspokojit jen největší poptávku, která se skládá především z mechanických prací (hnací agregát, výfuková soustava, brzdová soustava atd…) a karosářských prací (oprava karoserie, svařování v ochranné atmosféře), ale dopřát zákazníkovi vybrat si službu na jakou si jen vzpomene (tónování autoskel, lakování, broušení atd.).

V případě, že zde nevidíte službu, kterou byste potřebovali na Vašem vozidle realizovat, nezoufejte. Dokážeme zařídit vše od sehnání specifické matičky olejové vany, až po potisk reklamního banneru Vašeho nákladního vozidla.

STK + měření emisí

Příprava na STK spočívá v řádné kontrole a seřízení vozidla tak, aby mohlo vozidlo projít pravidelnou kontrolou stanice technické kontroly (STK) a měřením emisí (ME).

Přípravou na pravidelnou státní technickou kontrolu STK se předchází neúspěšné prohlídce na STK. Znamená to kompletní prohlídku vozidla zespod i zvenku a odstranění veškerých závad od koroze, přes vybité čepy až po nesvítící žárovku ve světlometu. Seřízení motoru se dělá v případech, kdy má vozidlo nějaký problém s motorem nebo zároveň přípravou na měření emisí ME.

Po přípravě na státní technickou kontrolu a seřízení motoru jsme Vám schopni zajistit provedení technické kontroly (STK) a měření emisí (ME).